Dowcipy

- Moja siostra jest chora na szkarlatynę - oznajmia Jasiu w szkole. - To wracaj do domu, bo mi zarazisz całą klasę - mówi wychowawczyni. Po dwóch tygodniach Jasiu pojawia się na lekcjach. - I co, siostra wyzdrowiała? - pyta nauczycielka. - Nie wiem, jeszcze nie pisała. - To gdzie ona jest? - W Niemczech.
 
(2)
   
(0)
Jaś idzie przez przez las i spotyka wróżkę. Ta mówi: - Spełnię twoje dwa życzenia. Jasiu na to: - Widzisz to drzewo? - Tak. - To wbij w nie gwoździa, tak aby nikt go nie wyjął. Potem wróżka pyta: - A drugie życzenie? - Teraz go wyjmij.
 
(1)
   
(1)
Tato mówi do Jasia: - Nie rozumiem, jak ty możesz zadawać się z Wojtkiem. Przecież to niegrzeczny chłopiec, najgorszy uczeń w klasie! - Przez wdzięczność, tato. Gdyby nie on, ja byłbym najgorszym uczniem!
 
(1)
   
(1)
Ksiądz do Jasia na lekcji religii: - Powiedz, Jasiu, kto wszystko widzi, wszystko słyszy i wszystko wie? - Nasza sąsiadka!
 
(1)
   
(1)
Przychodzi Jasiu do sklepu, podaje sprzedawczyni kankę i mówi: - Poproszę trzy litry miodu. Sprzedawczyni bierze kankę, nalewa miodu, podaje Jasiowi, a ten mówi: - Tata jutro przyjdzie i zapłaci. Na co sprzedawczyni: - Nie, tak nie można! Zabiera chłopcu kankę, wylewa miód i oddaje pustą. Jasiu wychodzi na ulicę, zagląda do kanki i mówi: - No i miał rację tata, na trzy kanapki wystarczy.
 
(0)
   
(0)
Jasiu miał słabe oceny. Zaniepokojona mama mówi więc do taty: - Porozmawiaj z Jasiem po męsku, zobacz jego oceny, przemów mu do rozumu. Ojciec pomyślał, wziął flachę i puka do Jasia: - Mogę wejść? - Wejdź, tato. - Przyszedłem pogadać, dziabniemy po kieliszku? Popili troszkę. - Może zapalimy? - pyta ojciec. Jasiu zdziwiony się zgadza. Po jakimś czasie ojciec pyta: - No to co, może jakiś świerszczyk i wyjmuje z rękawa gazetkę, oglądają, a Jasio zaczerwieniony pyta go: - Tata, a kto ma takie dziewczyny? - Prymusi, synu, prymusi!
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jeżeli znasz jakieś inne dowcipy wpisz je poniżej

    8 + 3 =    
~ kasa900070
2018-02-20 21:35:32
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
Przychodzi baba do lekarza, a lekarza nie ma bo pojechał z żoną pod namioty
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.