Podziękowania - wierszyki

Są słowa, których mówić nie należy. Takie, których się nie zdradza, których głębi nic nie zrani, nie pogubi, nie postrada. A więc powiem prosto z mostu, bo ja wiem – zrozumiesz przecież. Ja dziękuję Ci po prostu za to, że naprawdę jesteś.
 
(18)
   
(4)
Dziękuję Ci, Mój Kotku, za czas spędzony słodko, za tak radosne i niezapomniane chwile, które spędziliśmy tak czule i mile. Za uśmiech, którym mnie obdarowałeś i czas, który tak chętnie dla mnie poświęcałeś. I choć dogadać się czasem nie potrafimy, to jednak spotykać się dalej musimy. I chcę dalej przebywać z Tobą, bo jesteś dla mnie tak ważną osobą.
 
(8)
   
(6)
Drodzy Rodzice! Dziś wielką wdzięczność czuję i z serca Wam dziękuję. Za dane mi życie i wychowanie. Za Wasze o mnie ciągłe staranie.
 
(3)
   
(4)
Ręce Ci całuję, moja Mamusiu droga, za Twoje trudy, za Twe starania, za to, żeś mnie kochać nauczyła Boga - przyjmij serdeczne podziękowania. Kochany Tatusiu i Tobie dziękuję, że Ty mnie kochasz i za trud i znoje. Nawet nie potrafię wyrazić, co czuję, tylko ucałuję drogie ręce Twoje.
 
(4)
   
(1)
Jesteś jak oddech ziemi zroszonej porannym deszczem, jesteś jak promień słońca, który świeci mi jeszcze, jesteś jak słowik, który co dzień do mnie przylatuje, jesteś - i za to Ci dziękuję...
 
(3)
   
(4)
Zobacz, przybywam tu z pozdrowieniami, żeby podziękować za Przyjaźń między nami. Chociaż czasu ostatnio mam niewiele, od czego przecież są Przyjaciele? By zawsze w potrzebie dłoń podali i na nasze serce zasługiwali.
 
(5)
   
(5)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    10 + 5 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.