Wierszyki na Halloween

Będziemy Was straszyć Duchami i zmorami, bośmy łącznikami z tamtymi światami. Jeśli więc nie chcecie złych strachów w swym domu, musicie nam dać kilka cuksów po kryjomu!
 
(5)
   
(1)
Duchy, strzygi i upiory dziś harcują, toczą spory. Kogo to dziś upolują, komu figla zaserwują? Duchów tych się trzeba bać, nie wiesz, co się może stać!
 
(4)
   
(2)
W noc Halloween strzeż się, amulet swój miej. Gdy ducha zobaczysz, to czym prędzej wiej. I dynię pocałuj, bo dynia to znak, że Ty z duchami jesteś za pan brat!
 
(4)
   
(1)
My jesteśmy straszne zmory, bardzo groźne z nas upiory. Jeśli nie chcesz się nas bać, musisz nam cukierka dać!
 
(3)
   
(1)
Czarów, strachów jest to dzień, wszystko straszy – nawet cień. Wszędzie zmory zaglądają, tych zbyt grzecznych też zjadają. Pająk nicią Cię oplecie, wiedźma w piecu dzieci spali, strachu Ci napędzą sporo. Popamiętasz, mała zmoro!
 
(1)
   
(2)
Rozkudłana czarownica, wilk wyjący do księżyca, diabeł rodem aż z Tasmanii i Drakula z Transylwanii. Wampir wielki jak kanapa, Wielka Stopa, Czarna Łapa, wilkołaki z jednej paki i skrzeczące rybo-ptaki. I paskudne trzy ropuchy. I ryczące wściekłe duchy. I straszydeł zastęp spory, i potwory, i upiory, i ziejące ogniem smoki oraz inne obiboki. Jeśli nie chcesz się ich bać - musisz im cukierka dać!
 
(1)
   
(3)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    9 + 10 =    
~ DAGUSIE
2017-11-21 14:42:40
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
psikus...........albo cukierek .......
~ Progamer9999
2017-10-21 20:12:46
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
Gdyż gdzie nie gdyż mrok zanika,lepiej zmykaj bo nakfita.
~ werni100000o
2016-10-29 09:30:27
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
dziś te święto strachy wychodzą z szafy
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.