Życzenia imieninowe dla babci

Cóż mam życzyć, Babciu droga, w dniu Twoich imienin? To, co serce czuje - więc zdrowia, pomyślności dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz, Babciu, te życzenia powtarzam codziennie i trwać będą w moim sercu zawsze i niezmiennie!
 
(13)
   
(6)
Babciu, wszystkie najlepszego z okazji imienin. Dużo zdrowia, szczęścia, wysokiej emerytury i pociechy z wnuków :)
 
(13)
   
(7)
Życzę dziś Tobie, Babuniu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była, życzę Babuniu życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.
 
(12)
   
(3)
Najlepsza na świecie Babciu, w dniu Twoich imienin życzę Ci, abyś zawsze była tak pogodna, zdrowa i szczęśliwa jak dziś.
 
(11)
   
(4)
Kochana Babciu! Jesteś najlepszym lekiem na depresję. Chciałabym, żeby każdy dzień był taki jak dziś – pełen radości, ciepła, pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion. Najlepsze życzenia imieninowe.
 
(7)
   
(6)
Jakże Ci, Babciu, wyznać mamy, że Cię kochamy? Jak Cię zapewnić o tej miłości? Jak życzyć Tobie w dniu imienin szczęścia promieni? Babuniu, popatrz: to w tych kwiatuszkach są całe nasze serduszka.
 
(13)
   
(6)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 4 =    
~ Rocasa
2016-10-14 20:01:18
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
Życzę tobie cukierków które nie psują zębów , kwiatów które nigdy nie zwiędną , oraz miłości która nigdy nie przestanie kochać . I to wszystko z okazji twoich imienin jakbyś zapomniała :) .
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.