Życzenia imieninowe dla chrzestnego

Kochany Wujku Chrzestny, na imieniny nie życzę Ci, byś wśród błota odnalazł bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie odnalazł serce, które Cię zrozumie.
 
(11)
   
(6)
Dzień radosny, dzień jedyny, dziś Chrzestnego imieniny. Zdrowia, szczęścia, powodzenia, życzę Tobie w dniu imienia.
 
(15)
   
(5)
Tato Chrzestny, w dniu imienin dużo zdrowia i radości, sto lat życia i stu gości, wór pieniędzy, może więcej - jak zamarzysz, tak niech będzie.
 
(16)
   
(5)
Nadszedł uroczysty dzień Twego imienia, każdy śpieszy złożyć Ci życzenia. Życzę Ci szczęścia, zdrowia, pomyślności oddanych przyjaciół i świetnych gości. Życia długiego w rodzinnym gronie wśród tego szczęścia nie zapomnij o mnie. Kochanemu Chrzestnemu - ...
 
(8)
   
(1)
Moc najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności przesyła Chrzestnemu - ...
 
(7)
   
(4)
Kochany Ojcze Chrzestny, dziś dzień Twego imienia, więc przyjmij ode mnie szczere życzenia, niech w Twym sercu zawsze są miłość i rodzinny dom.
 
(2)
   
(2)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 2 =    
~ #Kinga
2016-11-02 22:36:07
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Drogi Ojcze Chrzestny zacznę prosto : Zdrowia, szczęścia, pomyślność i miłości tobie życzę!!! Żebyś miał hajsu sporo tak jak dzieci :)
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.