Życzenia imieninowe dla siostry

Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone w dniu Twych imienin, Siostro, niech będzie spełnione.
 
(31)
   
(13)
Cudownie mieć taką siostrę jak Ty. Dziś, w dniu imienin, pragnę skierować w Twoją stronę wiele miłości i ciepłych życzeń. Niech ten szczególny dzień będzie wypełniony radością po brzegi. Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a kochający ludzie nigdy Cię nie opuszczali!
 
(12)
   
(3)
Z okazji imienin moc najszczerszych życzeń - zdrowia, radości, miłości i wszelkiej pomyślności - Kochanej Siostrzyczce życzy ...
 
(6)
   
(0)
W uroczystym dniu Twoich imienin, Siostrzyczko, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(5)
   
(2)
Najserdeczniejsze życzenia imieninowe, Kochana Siostro, niech spełnią się Twoje najskrytsze myśli i pragnienia. Niech Ci w życiu wszystko dobrze się układa. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
 
(4)
   
(1)
Niech radość zawsze towarzyszy, miłość trwa wiecznie, szczęście sprzyja, a pieniędzy nigdy nie zabraknie - tego Ci życzę, Droga Siostro, w dniu Imienin
 
(4)
   
(2)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 9 =    
~ Józef N.(mjr)
2017-01-15 04:22:38
oceń komentarz: 
 
(9)
   
(4)
Na chrzcie siostro nadano Ci to imię
Ono z życiem Twoim ciągle płynie
Każdego roku kurz z pamięci ocieramy
W tym dniu życzenia Imieninowe Ci składamy
Niech szczęśliwie Ci licznik dni nabija
Dzień za dniem słodko przemija
Ludzka dobroć niech Ci towarzyszy
Wesołość bicia serca Twego każdy słyszy
Zdrowie niech Ci dalej sprzyja
Szczęście nigdy nie omija
Niech bieleje piękna mądra Twoja główka
W serduszku mieszka zielona majówka
O czym marzysz niech się to Ci stanie
I doznaj ulgi niczym rosa daje trawie
Krysia z Twoim bratem Witkiem
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.