Życzenia imieninowe dla siostry

Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone w dniu Twych imienin, Siostro, niech będzie spełnione.
 
(3)
   
(1)
Cudownie mieć taką siostrę jak Ty. Dziś, w dniu imienin, pragnę skierować w Twoją stronę wiele miłości i ciepłych życzeń. Niech ten szczególny dzień będzie wypełniony radością po brzegi. Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a kochający ludzie nigdy Cię nie opuszczali!
 
(0)
   
(0)
Z okazji imienin moc najszczerszych życzeń - zdrowia, radości, miłości i wszelkiej pomyślności - Kochanej Siostrzyczce życzy ...
 
(0)
   
(0)
W uroczystym dniu Twoich imienin, Siostrzyczko, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(1)
   
(0)
Najserdeczniejsze życzenia imieninowe, Kochana Siostro, niech spełnią się Twoje najskrytsze myśli i pragnienia. Niech Ci w życiu wszystko dobrze się układa. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
 
(2)
   
(0)
Niech radość zawsze towarzyszy, miłość trwa wiecznie, szczęście sprzyja, a pieniędzy nigdy nie zabraknie - tego Ci życzę, Droga Siostro, w dniu Imienin
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.