Życzenia imieninowe dla syna

Pragnę Ci życzyć, Synu, odrobinę ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w ciężkich chwilach oraz ciszy tak pogodnej i czystej, aby dusza słyszała bicie serca. Najlepsze życzenia imieninowe!
 
(20)
   
(13)
Pragnę Ci życzyć, Synku, z okazji Twoich imienin jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości!
 
(10)
   
(3)
Radości, miłości, przyjemności, małych odległości, przydatnych umiejętności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności - w dniu imienin synowi życzy ...
 
(4)
   
(3)
Syneczku, by się spełniły Twoje życzenia, by się ziściły Twoje marzenia, by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobył to, o czym marzysz. Wszystko, co chciałabyś, by się zdarzyło, wszystko, czego pragniesz, by twoim było. Z okazji imienin życzy...
 
(12)
   
(4)
Synusiu, nie chodź różnymi drogami, ale zawsze swoją drogą. Czarę szczęścia wciąż dziel z nami, a cierpienia oddaj wrogom. Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości. Nie kochaj tego, kto nie wart miłości. Nikomu serca nie oddaj w ofierze - z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerze. Przyjmij te życzenia imieninowe od kochających rodziców.
 
(8)
   
(6)
Drogi Synku, nie pogardzaj ubogimi, choć jesteś bogaty, bo nie czynią nas wielkimi klejnoty i szaty. Nie zabieraj tego, co cudze, szanuj wszystkie stany, poznaj w innym brata swego, a będziesz kochany. Najlepsze życzenia na imieniny.
 
(3)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.