Życzenia imieninowe dla taty

Tato, co Ty powiesz na to, że jesteś wielki i tyle – Superman to przy Tobie motylek! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)
 
(0)
   
(0)
Drogi Tato, uśmiechnij się, przecież dzisiaj imienin Twych dzień. Dlatego przesyłam całusa mocnego, życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.
 
(6)
   
(0)
Ile drzew rośnie w lesie, ile ciężarów siłacz uniesie, ile pociągnie lokomotywa, ile włosów liczy lwia grzywa, ile słodyczy w ciastkarni, ile bułek w piekarni, tyle szczęścia i słodyczy w Dniu Imienin Tacie życzy ...
 
(1)
   
(0)
Kochany Tato, zacznę zwyczajnie – że z Tobą być zawsze jest fajnie. I w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości wspierasz i dajesz ogrom miłości. Dzisiaj za wszystko chcę podziękować i skromny bukiet Ci podarować. Serdeczne życzenia imieninowe!
 
(1)
   
(0)
W dniu Twych imienin dziękuję Ci, Tato, za serca pogodę. Obiecuję, że gdy dorosnę, nigdy Cię nie zawiodę.
 
(0)
   
(0)
Tato, jak złożyć imieninowe życzenia, by warte były Twej uwagi i wzruszenia? Pieniądzę to nie wszystko, samochód – złomu składowisko. Najważniejsze dzieci Twoje, oto są życzenia moje!
 
(2)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 7 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.