Życzenia na imieniny dla ukochanej

Wznoszę imieninowy toast, przybrany w ładne słowa, by Cię po dniu uroczystym nie bolała mocno głowa, by bardziej Cię cieszyła całonocna zabawa, by podniosły Cię na duchu pocałunki i gorące brawa.
 
(0)
   
(0)
Kochanie Moje, kartka z kalendarza, przypomina o Twym święcie. I bukiety od kwiaciarek, wszystkie są do wzięcia. A ja z jedną różą, z jednym dobrym słowem, że nie tylko w Dniu Imienin, wszystko pragnę oddać Tobie.
 
(0)
   
(0)
Za oknem zawierucha, w mrozie moje serce się przedziera, by złożyć Ci życzenia, i prezent który mnie zabierze - za każdym razem gdy jestem daleko - w pobliże Ciebie. Zazdrościć nam będą gwiazdy na granatowym niebie. I każdy, kto chciałby być, tak ważny dla mnie jak Ty.
 
(0)
   
(0)
Kochana moja - najpiękniejsza i najcudowniejsza na świecie - w dniu imienin życzę Tobie, a jakbym życzył nam, abyś była spełniona i szczęśliwa, abyś miała siłę do walki z przeciwnościami, abyś nigdy nie zapominała, że będę przy Tobie zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Kocham Cię najmocniej jak umiem!
 
(0)
   
(0)
Ukochana, w dniu Twojego święta jest ktoś, kto o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle imieninowe życzenia. By spełniły się wszystkie Twoje marzenia. Żyj w szczęściu i radości, a uśmiech niech Ci życie uprości.
 
(0)
   
(1)
Moja ukochana, nie bądź taka zabiegana. Bo zapomnisz o miłości i wywołasz wiele złości! Kochać a lubić to wielka różnica, sercem się kocha, a duszą zachwyca. Duszą zachwycać można każdego, a sercem kochać tylko jednego. Serce moje nie kłamie Lecz bardzo mocno bije Ciebie jedną kocham Dla Ciebie jednej żyję Wszystkiego najlepszego na imieniny!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.