Życzenia imieninowe dla wujka

Drogi Wujku, to nie Grecja, to nie Chiny, to są Twoje imieniny. Zawsze zdrowy z lekarstw kpij i beztrosko sobie żyj. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód. Wszystkiego najlepszego!
 
(18)
   
(7)
Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku, tyle Słońca bez cienia goryczy, na imieniny Wujkowi... życzy.
 
(6)
   
(2)
Wujaszku Kochany, bądź zawsze roześmiany. Bogaty i zdrowy, na szczęście gotowy. Z okazji imienin Twoich przesyłam moc życzeń moich.
 
(8)
   
(5)
Kochany Wuju, z okazji Twoich imienin wiązanka najpiękniejszych życzeń: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, wszelkiego powodzenia. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji zamiarów i planów. Pogody ducha, wiary w lepszą przyszłość oraz wszystkiego najlepszego.
 
(11)
   
(9)
Dziś słońce wcześnie wstało i od świtu rozgłaszało, że dziś twoje imieniny! Z tej okazji wiec życzymy, by ci miłosc w sercu rosła i mnóstwo dobrych chwil przyniosła. Najlepsze życzenia, Wujku!
 
(7)
   
(3)
Wujku, szczęścia, zdrowia, pomyślności, niech Ci nikt sukcesów nie zazdrości. Przyjmij w swoje imieniny życzenia ode mnie i mojej rodziny.
 
(5)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.