Życzenia na 15. rocznicę ślubu

Obchodzicie dzisiaj gody kryształowe, znaczy że małżeństwo jest wzorowe. Tej ogromnej miłości, każdym Wam zazdrości. Ja zaś życzę szczęścia i pomyślności, niech dalsze lata upłyną w zgodzie i radości.
 
(11)
   
(4)
Z okazji 15. rocznic ślubu - kryształowej - życzymy, by miłość miłość małżeńska zawsze była kryształowa.
 
(3)
   
(6)
Idźcie przez małżeńskie życie z miłością w sercu, otoczeni ludźmi, których kochacie, silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia nierozłączni! Wszystkiego najlepszego z okazji kryształowej rocznicy.
 
(3)
   
(5)
Idąc przez 15 lat małżeńską drogą, żyliście najpiękniej, jak potrafiliście! Zbudowaliście wspaniałą, kochającą się rodzinę ze szczęśliwymi dziećmi. Życzymy, by porozumienie, zgoda i miłość trwały tak długo, jak sobie przysięgaliście.
 
(11)
   
(1)
W 15. rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci dorastały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.
 
(5)
   
(1)
Niech Wam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie, niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej. Najlepsze życzenia z okazji 15. rocznicy Ślubu.
 
(0)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.