Życzenia na 5. rocznicę ślubu

Dziś rocznica ślubu drewniana, a para małżonków wciąż zakochana. Bądźcie zawsze sobie tak mili, abyście w zgodzie po wsze czasy żyli
 
(4)
   
(1)
To Wasza piąta ślubu rocznica, niech zatem szczęścia skarbnica w dniu Waszego ślubu otwarta, potwierdza, co mówi umowa zawarta.
 
(2)
   
(1)
Tegoroczna rocznica jest drewniana, życzę Wam więc, aby miłość, którą czujecie, była trwałym i mocnym budulcem Waszego małżeństwa.
 
(1)
   
(2)
Z okazji piątej rocznicy życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość oraz dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.
 
(2)
   
(1)
Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli. I tym, co raduje i tym, co boli. Cały czas razem, w miłości rozkwicie. Gdy ku jesieni skieruje Was życie. Dziś rocznicę ślubu obchodziliście, że na dobre i na źle sobie ślubowaliście.
 
(4)
   
(1)
5 lat temu na Waszym ślubie się bawiliśmy, dziś hucznie ten fakt z Wami uczciliśmy. Niech Wam w miłości i zdrowiu upłyną lata, a zgoda Wam zawsze ręce splata.
 
(3)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.