Życzenia na 5. rocznicę ślubu

Dziś rocznica ślubu drewniana, a para małżonków wciąż zakochana. Bądźcie zawsze sobie tak mili, abyście w zgodzie po wsze czasy żyli
 
(23)
   
(10)
To Wasza piąta ślubu rocznica, niech zatem szczęścia skarbnica w dniu Waszego ślubu otwarta, potwierdza, co mówi umowa zawarta.
 
(11)
   
(5)
Tegoroczna rocznica jest drewniana, życzę Wam więc, aby miłość, którą czujecie, była trwałym i mocnym budulcem Waszego małżeństwa.
 
(3)
   
(4)
Z okazji piątej rocznicy życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość oraz dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.
 
(7)
   
(4)
Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli. I tym, co raduje i tym, co boli. Cały czas razem, w miłości rozkwicie. Gdy ku jesieni skieruje Was życie. Dziś rocznicę ślubu obchodziliście, że na dobre i na źle sobie ślubowaliście.
 
(10)
   
(2)
5 lat temu na Waszym ślubie się bawiliśmy, dziś hucznie ten fakt z Wami uczciliśmy. Niech Wam w miłości i zdrowiu upłyną lata, a zgoda Wam zawsze ręce splata.
 
(8)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 1 =    
~ ftrw
2017-05-26 15:43:01
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(0)
Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,
otoczeni ludźmi, których kochacie,
silni poczuciem bezpieczeństwa
i szczęścia - nierozłączni!
~ dsa
2017-05-26 15:41:51
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(2)
Abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja,
niosąc powodzenie.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.