Życzenia na bierzmowanie

Z okazji przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzymy Ci bogactwa Darów Ducha Świętego oraz wielu łask Bożych.
 
(53)
   
(18)
Życzę Ci, aby Duch Święty w przyjętym sakramencie bierzmowania obdarzył Cię obficie swoimi darami, a Ty byś je z radością przyjął, wypełniając jego posłannictwo.
 
(39)
   
(28)
W dniu przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzymy Ci, aby Duch Święty napełniał Cię mądrością, umacniał w wierze oraz żeby każdy dzień Twojego życia był świadectwem uzyskanej dziś dojrzałości chrześcijańskiej.
 
(39)
   
(14)
W dniu Twojego święta – przyjęcia Sakramentu Bierzmowania – życzę Ci, aby Duch Święty otworzył Twoje serce, oczy i umysł i aby Jego światło prowadziło Cię przez ciemności życia.
 
(31)
   
(14)
Dziś Twa wiara została ugruntowana. Życzę Ci obfitości darów Ducha Świętego i Bożej łaski na dalsze lata życia chrześcijańskiego.
 
(23)
   
(9)
Życzę Ci pogody ducha, wzrastania w dojrzałości chrześcijańskiej, wielu łask Bożych i sił, by wzrastać w Bożej miłości. Niech pełnia łask Ducha Świętego pomaga Ci w pokonywania przeciwności losu i zawsze umacnia do wypełniania woli Chrystusowej.
 
(30)
   
(14)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 9 =    
~ Ada
2016-04-24 13:19:29
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(3)
Z okazji bierzmowania zyczymy obfitych darow ducha swietego blogoslawienstwa bozego oraz wiele lask w zyciu chrzescianskim skladaja
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.