Życzenia na bierzmowanie

Z okazji przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzymy Ci bogactwa Darów Ducha Świętego oraz wielu łask Bożych.
 
(115)
   
(42)
Życzę Ci, aby Duch Święty w przyjętym sakramencie bierzmowania obdarzył Cię obficie swoimi darami, a Ty byś je z radością przyjął, wypełniając jego posłannictwo.
 
(94)
   
(61)
W dniu przyjęcia Sakramentu Bierzmowania życzymy Ci, aby Duch Święty napełniał Cię mądrością, umacniał w wierze oraz żeby każdy dzień Twojego życia był świadectwem uzyskanej dziś dojrzałości chrześcijańskiej.
 
(81)
   
(36)
W dniu Twojego święta – przyjęcia Sakramentu Bierzmowania – życzę Ci, aby Duch Święty otworzył Twoje serce, oczy i umysł i aby Jego światło prowadziło Cię przez ciemności życia.
 
(58)
   
(37)
Dziś Twa wiara została ugruntowana. Życzę Ci obfitości darów Ducha Świętego i Bożej łaski na dalsze lata życia chrześcijańskiego.
 
(48)
   
(22)
Życzę Ci pogody ducha, wzrastania w dojrzałości chrześcijańskiej, wielu łask Bożych i sił, by wzrastać w Bożej miłości. Niech pełnia łask Ducha Świętego pomaga Ci w pokonywania przeciwności losu i zawsze umacnia do wypełniania woli Chrystusowej.
 
(61)
   
(27)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 6 =    
~ DK
2018-04-06 21:35:09
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
Niech Duch Święty poprzez Sakrament Bierzmowania umocni w Tobie chrześcijańską wiarę i obdarzy siłą do życia według jej przykazań. W tym wyjątkowym dniu gorące życzenia obfitych Łask Bożych.
~ Rennn
2018-04-04 12:54:00
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(3)
Życzę Ci aby Duch Święty napełnił Cię swoim darem
~ Ada
2016-04-24 13:19:29
oceń komentarz: 
 
(7)
   
(7)
Z okazji bierzmowania zyczymy obfitych darow ducha swietego blogoslawienstwa bozego oraz wiele lask w zyciu chrzescianskim skladaja
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.