Życzenia na Boże Narodzenie dla babci

W ten świąteczny czas niechaj miłość będzie w nas, pokój wokół niech panuje, a nad złem dobro króluje! Wesołych świąt Bożego Narodzenia, Kochana Babciu!
 
(3)
   
(1)
Kochana Babuniu, w dzień Bożego Narodzenia, niechaj szczęściem serca nasze grają, niech zdrowie dobre Cię otoczy i na dni przyszłości trwa. Niech te święta przyniosą Ci Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki.
 
(3)
   
(2)
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć w domu gości. I niech Boga wielka moc na Ciebie, Kochana Babuniu, spłynie w Świętą Noc życzy…
 
(1)
   
(1)
Najdroższa Babciu, wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce.
 
(0)
   
(1)
Najukochańsza Babciu, potkajmy się przy stole, podzielmy się sercami, z tymi, którzy są teraz i co byli z nami. Bo Bóg rozdaje miłość - wszystkim bez wyjątku - zesłaną na ziemię w małym Dzieciątku.
 
(1)
   
(2)
Droga babuniu, w ten świąteczny czas chciałbym złożyć Ci najpiękniejsze życzenia, ale wiem, że najważniejsze jest to, abyś była zdrowa, a uśmiech nigdy nie schodził z Twojej kochanej twarzy. Wiedz że często o Tobie myslę i bardzo Cię kocham.
 
(4)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 8 =    
~ hyghujg
2017-12-14 18:51:39
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
9
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.