Życzenia na Boże Narodzenie dla cioci

Zimowych świąt w uczuć gorącej atmosferze życzę Ci serdecznie, mocno i szczerze, a w ciągu całego nowego roku pomyślnego zdarzeń toku zawsze i na każdym kroku. Dla najfajniejszej cioci z okazji świąt Bożego Narodzenia - ...
 
(5)
   
(1)
Kochana Ciociu, w świąteczny czas niech nowonarodzony Jezus błogosławi Tobie i Waszej rodzinie, dając szczęście i pomyślność na następny rok.
 
(5)
   
(2)
Dzwonią dzwonki u sań, stół pełen wigilijnych dań, pod obrusem sianko leży, rodzina na Pasterkę bieży. Będą wszyscy kolędować, z narodzenia Pana się radować. Kolędujmy i my wraz, bo radosny nadszedł czas. Najlepsze życzenia na Boże Narodzenie, Ciociu!
 
(4)
   
(3)
Wigilia - piękne rodzin zbratanie, kiedy nas bliscy otoczą w krąg, kiedy się kruchy opłatek łamie, wśród dobrych życzeń na cały rok przyjmij również, Ciociu, moje: "Wesołych świąt!"
 
(4)
   
(2)
Ciociu, na te święta nadchodzące - choinką, kapustą i grzybami pachnące - najlepsze składam życzenia: dobrego Bożego Narodzenia!
 
(1)
   
(2)
Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na podwórku, jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok. Dla Cioci z okazji Bożego Narodzenia - ...
 
(3)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 10 =    
~ natka
2017-12-17 14:33:31
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
W ten piękny wigilijny czas chciałabym życzyć ci wszystkiego co dobre spełnienia marzeń zdrowia szczęścia pomyślności i przede wszystkim dużo radości najlepsze składam ci życzenia : dobrego Bożego Narodzenia!!!

życzy...
..
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.