Życzenia na Boże Narodzenie dla kolegi

Na stole leżą świąteczne dania. Robi się ciemno - nadchodzi noc. Pod choinką stos prezentów do rozdania, w całym domu panuje świąteczna moc. Niech te święta będą dla Ciebie i rodziny wyjątkowym czasem, spędzonym w rodzinnym gronie, w miłej atmosferze świąt. Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości z okazji Bożego Narodzenia
 
(0)
   
(0)
Merry Christmas, Christmas Merry były sobie renifery. Miały bardzo śmieszne minki, bo urwały się z choinki. Wpadły w ciepły cichy kąt życząc Tobie Happy Świąt!
 
(0)
   
(0)
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze ciepłych chwil rodzinnych w wigilijną wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni niech Nowy Rok będzie pełen nadziei. By spełniło się choć jedno z twoich marzeń Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
 
(0)
   
(0)
Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie, Święty Mikołaj przybędzie do Ciebie. Powspominacie dawne czasy, popróbujecie świąteczne frykasy. A potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw - wróci za rok.
 
(0)
   
(0)
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce, ile potraw na twym na stole, ile siana jest w stodole, ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu, tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.
 
(0)
   
(0)
Pachnącej choinki, na stole wódki i szynki. Wesołych kolędników, podarunków bez liku. Figlów na śniegu, mniej życia w biegu. Dużego bałwana i zabawy do rana.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.