Życzenia na Boże Narodzenie dla rodziców

Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych Świąt.
 
(0)
   
(0)
Dziś Jezusa narodzenie, zatem z mej strony życzenie i prośba serca całego, by Nowonarodzony, owinięty w biel pieluszek, raczył dać wiele dobrego Rodzicom milszym nad życie, niechaj ich sowicie wszystkim, co dobre, nagrodzi; za to co dla mnie uczynili i dopóki będą żyli, niechaj im życie osłodzi.
 
(0)
   
(0)
Moi kochani Rodzice, z całego serca Wam życzę: wszystkiego dobra tego świata, niech Wam długie służą lata. W zdrowiu i szczęśliwości doznajcie wszelkich radości. Tego Wam życzę ze łzą w oku z okazji Świąt i Nowego Roku.
 
(1)
   
(1)
Święta nadchodzą wielkimi krokami, i choć chcielibyśmy spędzić je w tym roku z Wami, wysyłamy tylko te życzenia z daleka: bądźcie z nami choć myślami, wspomnieniami i gestami. Mimo że stołu nie dzielimy z Wami, wiedzcie, że nie jesteście w ten szczególny wieczór sami. Usłyszcie cichy szept do ucha w wieczór wigilijny. Wesołych i spokojnych Świąt życzą Kochanym Rodzicom - ...
 
(0)
   
(0)
Kochani rodzice, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku radości i szczęściu.
 
(0)
   
(0)
Życzę Wam i sobie zdrowych, wesołych świąt! By nasza rodzina dzieliła się opłatkiem przy suto zastawionym stole - w spokoju i radości. By każdy z nas znalazł pod choinką wymarzony prezent i by ta szczególna atmosfera gościła w naszym domu również na co dzień!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.