Życzenia na Boże Narodzenie dla wujka

Wujciu, w dniu Bożego Narodzenia – szczęścia, zdrowia, powodzenia, niech się mnoży dostatek, spełniają zamiary, niech nagrodzi Rok Nowy, w czym zawinił Rok Stary.
 
(9)
   
(6)
Święta to wspaniały czas, więc się cieszmy i radujmy, życzeń i uścisków sobie nie żałujmy. Wujkowi z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkiego, co najlepsze życzy...
 
(8)
   
(5)
Wujaszku, z okazji Bożego Narodzenia Tobie i całej Twojej rodzinie składam najlepsze życzenia. Pierwsza gwiazdka na niebie błyska, choinka iskrzy światłami, niech szczęście, radość i zdrowie pozostaną cały rok z Wami. WESOŁYCH ŚWIĄT!
 
(8)
   
(7)
Na te święta, co nadchodzą życzę ciepła i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodzą i niech uśmiech w Twym sercu zawsze gości. Wesołych Świąt, Wujaszku!
 
(8)
   
(3)
Niech się ucieszą serca i przyjmą dobrą wieść, którą od żłóbka małej dzieciny jako skarb cenny trzeba nieść. Niech Cię otoczy radość prawdziwa i błogosławi Boża Dziecina! Najlepsze życzenia na święta dla Kochanego Wujka.
 
(5)
   
(3)
Wujku Kochany, oby nie zabrakło w te święta suto zastawionych stołów, prezentów pod choinką i przede wszystkim dobrego humoru! Niech Dzieciątko obdaruje Was wyjątkowo hojnie, a nadchodzący rok upłynie przede wszystkim spokojnie!
 
(7)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 10 =    
~ Julia
2017-12-23 11:07:44
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(0)
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia szczęścia pomyślności i radości ,
Życz... Wujkowie
~ wik7lew 545
2017-12-11 21:21:52
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
Najkochanszy kuj wyjazdu z okazji świąt bożego Narodzenia życzę Ci bardzo dużo...kuj wujku z Ameryki znasz asz104języki
~ Wiktoria Lewandowska firma Lewandowskiego
2017-12-11 19:57:08
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
Wujku☺ najkochanszy jak tata
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.