Życzenia na Boże Narodzenie dla wujka

Wujciu, w dniu Bożego Narodzenia – szczęścia, zdrowia, powodzenia, niech się mnoży dostatek, spełniają zamiary, niech nagrodzi Rok Nowy, w czym zawinił Rok Stary.
 
(0)
   
(0)
Święta to wspaniały czas, więc się cieszmy i radujmy, życzeń i uścisków sobie nie żałujmy. Wujkowi z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkiego, co najlepsze życzy...
 
(0)
   
(1)
Wujaszku, z okazji Bożego Narodzenia Tobie i całej Twojej rodzinie składam najlepsze życzenia. Pierwsza gwiazdka na niebie błyska, choinka iskrzy światłami, niech szczęście, radość i zdrowie pozostaną cały rok z Wami. WESOŁYCH ŚWIĄT!
 
(0)
   
(0)
Na te święta, co nadchodzą życzę ciepła i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodzą i niech uśmiech w Twym sercu zawsze gości. Wesołych Świąt, Wujaszku!
 
(0)
   
(0)
Niech się ucieszą serca i przyjmą dobrą wieść, którą od żłóbka małej dzieciny jako skarb cenny trzeba nieść. Niech Cię otoczy radość prawdziwa i błogosławi Boża Dziecina! Najlepsze życzenia na święta dla Kochanego Wujka.
 
(0)
   
(0)
Wujku Kochany, oby nie zabrakło w te święta suto zastawionych stołów, prezentów pod choinką i przede wszystkim dobrego humoru! Niech Dzieciątko obdaruje Was wyjątkowo hojnie, a nadchodzący rok upłynie przede wszystkim spokojnie!
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.