Życzenia na Chrzest od babci i dziadka

Kochane Maleństwo, w tym uroczystym dniu, jakim jest przyjęcie przez Ciebie Sakramentu Chrztu Świętego i wstąpienie do wspólnoty kościoła, życzymy Ci ufności w Bogu, wrażliwego serca oraz szlachetnych celów w życiu. Na wieczną pamiątkę - Babcia i Dziadek.
 
(61)
   
(25)
Gorąco życzymy, aby błogosławieństwo, radość i łaska, która spłyneła na Ciebie w dniu Chrztu Świętego, na zawsze pozostały w Twoim sercu. Z najlepszymi życzeniami - Dziadkowie.
 
(24)
   
(15)
Jesteś dziś na życia progu. Chrzest początkiem życia w Bogu. Nawet w późnej dorosłości trwaj w dziecięcej pobożności. Najlepsze życzenia w dniu Chrztu Świętego od Babci i Dziadka.
 
(35)
   
(11)
Dziś dostałaś łaskę Boga, z nią łatwiejsza będzie droga. Bo największą jest mądrością to, że Pan Bóg jest miłością. Na pamiątkę Chrztu Świętego - Dziadkowie.
 
(23)
   
(6)
Zaufaj Bogu, a będziesz dobrym człowiekiem, pomagaj ludziom i radość nieś uśmiechem. Niech dobry Bóg błogosławi wszelkim działaniom i ma w opiece Twoje życie. W uroczystym dniu przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego najlepsze życzenia składają Babcia i Dziadek.
 
(27)
   
(15)
W tym jakże ważnym dniu Chrztu Świętego wielu łask bożych i opieki Matki Boskiej przez całe życie dla najukochańszego... życzą Dziadkowie.
 
(22)
   
(6)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 5 =    
~ Eugeniusz Skarupa
2016-09-02 14:37:12
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Wyrośnij Kochane Maleństwo na szlachetnego Człowieka. Kiedy najbliżsi będą z Ciebie dumni i Bogu sprawisz radość.
~ mk
2015-07-11 13:30:09
oceń komentarz: 
 
(7)
   
(1)
...Bo Pan dal swoim Aniolom rozkaz,
aby Cie strzegli na wszystkich Twoich drogach,
prowadzili przez zycie, pomagali,
dodawali sil i sprawilli, abys zawsze
byl szczesliwy.
Kochanemu .....
Dziadkowie
~ mk
2015-07-11 13:27:14
oceń komentarz: 
 
(8)
   
(4)
Niech milosc Boza bedzie dla Ciebie
drogowskazem,
a Twoje serduszko pozostanie czyste i ufne.
Dziadkowie
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.