Życzenia urodzinowe dla babci na 60

Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata, dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt swych miłości! Najserdeczniejsze życzenia z okazji 60. urodzin.
 
(0)
   
(0)
Jakże chciałbym, o Babciu droga, w radość zmienić wszystkie troski Twoje, szczerą modlitwą wyprosić Boga słodką nagrodę za Twój trud i znoje. I wszystkie smutki w szczęście Ci zamienić, i dzień urodzin słonkiem opromienić, I na Twe usta sprowadzić uśmiechy, byś doczekała z swych wnucząt pociechy. Niech Twój Stróż Anioł, opiekun z nieba, na Twoje 60. urodziny wybłaga wszystko, co Ci Babciu trzeba.
 
(0)
   
(0)
Babcia podporą całej rodziny, więc z życzeniami do niej spieszymy. By w dniu urodzin szczęśliwa była i w dobrym zdrowiu stu lat dożyła. My, wnuki, babcię mocno kochamy i mnóstwo całusków jej wysyłamy. Wszystkiego najlepszego na Twoje 60. urodziny, Babciu!
 
(0)
   
(0)
Na Twoje, Babciu, sześćdziesiąte urodziny chcę Ci złożyć serdeczne życzenia: byś lat setnych mogła dożyć, nie wiedząc, co to zmartwienia.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.