Życzenia urodzinowe dla brata

Kochany Braciszku, z okazji urodzin życzę Ci: marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(31)
   
(16)
Dużo szczęścia i radości, abyś dużo miał miłości, mało smutku, dużo gości oraz pełno słodyczy: Siostra Ci życzy.
 
(11)
   
(10)
Zdrowia szczęścia, pomyślności, piwa, wódki i miłości, miłych dni, ciekawych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! Sto lat Braciszku!
 
(15)
   
(5)
W dniu Twoich Urodzin dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia - jeśli chcesz! Sto lat dla najlepszego Brata!
 
(11)
   
(3)
Drogi Bracie, najserdeczniejsze przyjmij życzenia zamiarów i marzeń spełnienia, w działaniu i w pracy - sukcesu. Niech szczęście pilnuje Twojego adresu, jak wierny cień trwa obok stale, niech sprzyja Ci wytrwale.
 
(10)
   
(5)
Z okazji urodzin składam Ci, Braciszku, moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
 
(13)
   
(3)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 2 =    
~ hjnfjhgd
2017-02-14 19:43:33
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
jfdgvcfgtyfesd
~ Marta9
2016-11-23 13:37:29
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość.Sto lat dla najlepszego Brata!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.