Życzenia urodzinowe dla bratowej

Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy; uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najlepszej Bratowej.
 
(39)
   
(16)
Droga Bratowo, z okazji urodzin moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
 
(19)
   
(14)
Z okazji urodzin, kochana Bratowo, życzę Ci, abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 
(22)
   
(10)
W dniu urodzin, Droga moja, niech się śmieje buzia Twoja, niech zniknie złość i troski, żyj w szczęściu i radości. Zdrowia życzę jak najwięcej i ściskam najgoręcej.
 
(9)
   
(8)
Z okazji urodzin życzę Ci: dużo uśmiechu, czułości, miłości, udanych imprezek i wspaniałych gości, zdrowego życia, późnej starości - niech zawsze radość w Twym sercu gości!
 
(13)
   
(8)
Wszystko, co było Twoim marzeniem - co jest i będzie w przyszłości - niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione niech będzie w Twoim życiu spełnione! Sto lat dla najlepszej Bratowej!
 
(20)
   
(5)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 8 =    
~ SŁAWKA
2016-08-20 21:39:28
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(2)
Bratóweczko, masz dziś szczęście
bo znów roczek się przewinął,
znów moc życzeń Ci przesyłam,
byś sto lat nam jeszcze żyła.
A te dalsze lata życia
niech się szczęściem wypełniają,
a bliscy niech Cię zawsze kochają.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.