Życzenia urodzinowe dla cioci

Każdy Ciotce w ładnej zwrotce znosi życzeń kwiecie i ja Cioci życzę krocie szczęścia na tym świecie. Sto lat z okazji urodzin!
 
(9)
   
(8)
Ciociu, niech ten radosny urodzin dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat!
 
(13)
   
(7)
Kochana Ciociu, z okazji urodzin życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!
 
(17)
   
(6)
Ciociu, w dniu Twoich urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(13)
   
(5)
Cioteczko kochana, od samego rana już myśli swe przędę, jak winszować będę. Pomyślałem sobie: „Ach, już wiem, co zrobię”! Cioteczko, aniele, Ciocia mi daruje, nie powiem Ci wiele, - rączki ucałuję. Wszystkiego dobrego z okazji urodzin!
 
(8)
   
(4)
Z okazji Twoich urodzin, Ciociu - bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(10)
   
(8)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 8 =    
~ olika
2017-08-19 12:48:55
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
dla mojej cioci bukiet mam kwiatków.
Lecz nie chryzantem czy też bławatków.
Dla mojej cioci są słoneczniki,
by były dla niej jak przyjaciele
i dały jej radości wiele
~ Layla22
2017-08-07 17:13:52
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Ciociu, ciociu, coś, Ci dam,jedno serce tylko mam, a w tym sercu same róże, żyj 100lat, a nawet dłużej!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.