Życzenia urodzinowe dla ukochanej dziewczyny

W dniu Twych urodzin, moja Kochana, życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i miękkich nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy...
 
(32)
   
(12)
Kochanie, życze Ci dnia urodzin, który przyniesie wszystko, co najlepsze: ciepłe uśmiechy, pogodne myśli i nadzwyczajne szczęście. Kocham Cię.
 
(25)
   
(14)
Wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione, niech będzie w Twoim życiu spełnione! Tego Ci, Kochanie, życzę z okazji urodzinek.
 
(25)
   
(15)
Jesteś latem mym i wiosną, roześmianą wciąż radością, To Ty zimą i jesienią jesteś kwiatem i zielenią. Tyś mym źródłem i strumieniem, w Tobie gaszę me pragnienie. Z Tobą wszystkie chwile dzielę: świątek, piątek i niedzielę. Składam dzisiaj w Twoje ręce życie moje i... me serce! Z okazji urodzin życzę Ci, Kochanie moje, wszystkiego, co najlepsze w życiu.
 
(45)
   
(20)
Z okazji urodzin (i nie tylko) niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z przeciwnościami losu. Kocham Cię.
 
(6)
   
(7)
Kochanie - każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy, co tylko może. Ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci szczęścia, słońca, radości, To, czego pragniesz, by się spełniło. To, o czym marzysz by Twoim było.
 
(21)
   
(10)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 4 =    
~ kraksa
2017-07-30 02:06:01
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(4)
c szlaufy i cb
~ Olqa123
2016-11-03 15:30:04
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(1)
Moja gwiazdko na niebie
Życzę Ci pomyślności,
Mej miłości,
Lecz naprawde
Kocham Cię...
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.