Życzenia urodzinowe dla księdza

Wielebny Księże, z okazji urodzin życzę Księdzu wiele radości, zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką, zwłaszcza w trudnych chwilach, i wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Księdza uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.
 
(52)
   
(24)
Z okazji urodzin życzymy Tobie, Wielebny Księże, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Ci Prawdę i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem.
 
(32)
   
(17)
Wieleby Księże, w dniu Księdza urodzin życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej, podążania drogą Bożą ku świętości, obfitości łask Bożych od naszego Pana i błogosławieństw na każdy dzień życia.
 
(28)
   
(22)
Przyjmij, Czcigodny Księże, te słowa ciepłe i szczere: w dniu Twoich urodzin niech Bóg da Ci łask wiele. Niech wzmacnia powołanie, osłania, kiedy trzeba i prostą, pewną drogą prowadzi Cię do nieba. Śpiewaj sercem kapłańskim radosne dziękczynienie: za służbę Chrystusowi, za wielkie wyróżnienie. A my się dziś do Ciebie serdecznie uśmiechamy i wszystkie swe życzenia w modlitwę przemieniamy.
 
(41)
   
(12)
Z okazji urodzin życzymy Wielebnemu Księdzu wytrwałości, spokoju, pogody ducha, a przede wszystkim wielu Łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej.
 
(48)
   
(19)
Wielebny Księże, z okazji urodzin pragniemy złożyć serdeczne życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil! Niech Duch Święty opromienia Swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.
 
(28)
   
(14)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 7 =    
~ andrea
2018-02-21 13:50:23
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Życzę wielebnemu księdzu dużo zdrowia siły przede wszystkim dużo siły
~ xxxx
2018-02-04 13:16:48
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Z okazji urodzin życzymy księdzu wiele radości, zdrowia,
niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze.
Niech Najświętsza Panna otacza Cię Matczyną miłością
i opieką, szczególnie w trudnych chwilach
i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne Łaski.
Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Cię
uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.

Szczęść Boże!
~ Karolina
2017-06-29 20:45:06
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(2)
Niech Cię wielbi kościół cały i cały lud,bo Tyś taki wspaniały,więc wszyscy prosimy,zostań z nami na zawsze już.
~ grzesiek122
2017-05-03 15:40:36
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(6)
księdzu..... życzymy ci wielu łask bożych
zdrowia żebyś nie chorował .
uśmiechu że by smutek nie zawitał na twojej twarzy
wytrzymałość żebyś podołał zadaniu co dał ci Bog
spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.