Życzenia urodzinowe dla księdza

Wielebny Księże, z okazji urodzin życzę Księdzu wiele radości, zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w trudnej kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką, zwłaszcza w trudnych chwilach, i wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski. Podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Księdza uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.
 
(27)
   
(13)
Z okazji urodzin życzymy Tobie, Wielebny Księże, byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą podzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatracaj nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Ci Prawdę i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem.
 
(20)
   
(11)
Wieleby Księże, w dniu Księdza urodzin życzymy radości z pełnionej posługi kapłańskiej, podążania drogą Bożą ku świętości, obfitości łask Bożych od naszego Pana i błogosławieństw na każdy dzień życia.
 
(21)
   
(16)
Przyjmij, Czcigodny Księże, te słowa ciepłe i szczere: w dniu Twoich urodzin niech Bóg da Ci łask wiele. Niech wzmacnia powołanie, osłania, kiedy trzeba i prostą, pewną drogą prowadzi Cię do nieba. Śpiewaj sercem kapłańskim radosne dziękczynienie: za służbę Chrystusowi, za wielkie wyróżnienie. A my się dziś do Ciebie serdecznie uśmiechamy i wszystkie swe życzenia w modlitwę przemieniamy.
 
(27)
   
(8)
Z okazji urodzin życzymy Wielebnemu Księdzu wytrwałości, spokoju, pogody ducha, a przede wszystkim wielu Łask Bożych, mocy Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej.
 
(29)
   
(14)
Wielebny Księże, z okazji urodzin pragniemy złożyć serdeczne życzenia obfitych Bożych łask oraz samych radosnych chwil! Niech Duch Święty opromienia Swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.
 
(17)
   
(11)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 3 =    
~ Karolina
2017-06-29 20:45:06
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(2)
Niech Cię wielbi kościół cały i cały lud,bo Tyś taki wspaniały,więc wszyscy prosimy,zostań z nami na zawsze już.
~ grzesiek122
2017-05-03 15:40:36
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
księdzu..... życzymy ci wielu łask bożych
zdrowia żebyś nie chorował .
uśmiechu że by smutek nie zawitał na twojej twarzy
wytrzymałość żebyś podołał zadaniu co dał ci Bog
spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.