Życzenia urodzinowe dla kuzynki

Kuzyneczko, nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj, lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim! Zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji urodzin!
 
(21)
   
(16)
Droga Kuzynko, z okazji urodzin najlepsze życzonka: wielkiego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, szczęścia dużego jak smok, pomyślności na kolejny życia rok i miłości, bo ona dostarczy Ci radości.
 
(30)
   
(14)
Z okazji urodzin składam Ci, Kuzynko, życzenia: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!
 
(19)
   
(16)
Kochana Kuzynko, dzień urodzin Twych się zbliża, więc życzenia kreślę Ci, by się wszystko Ci spełniło, o czym marzysz, o czym śnisz. Byś pogodne miała sny - z głębi serca życzę Ci!
 
(9)
   
(8)
Życzę Ci, aby wszystkie plany, nawet te, które wydają się abstrakcyjne, udało Ci się zrealizować. Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne. Pieniędzy i zdrowia, które pomogą w ich realizacji. I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić. Sto lat dla kochanej Kuzynki!
 
(7)
   
(9)
Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie – moc uścisków masz ode mnie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najfajniejszej Kuzynki.
 
(15)
   
(14)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 6 =    
~ marlena
2016-07-23 11:45:43
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(1)
Ptaszki na niebie krzyczą zdrówka zdrówka dużego a byś nigdy nam nie chorowałaś. Złości małych jak mróweczka a uśmiechów wielkich jak wieża.Żebyś zawsze byłaś wesoła a mniej smutna.
~ 4
2016-05-29 08:49:53
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
4
~ Amberina11
2016-05-29 08:48:57
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(2)
Wiele uśmiechów, a mało złości,
jaj najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj ... życzy.
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.