Życzenia urodzinowe dla mamy od córki

Jesteś Światełkiem na końcu ciemnego tunelu, ręką podana nad przepaścią, ścieżką w gąszczu. Z okazji urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, Mamusiu.
 
(5)
   
(1)
Mamo - trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat, wyrzec to, co serce chowa. Powiem krótko: żyj 100 lat!
 
(3)
   
(3)
Za to, że mnie wychowałaś i na świat ten powołałaś. Za Twe nieprzespane noce ż że w garnkach wciąż bulgocze. Za obiadki najsmaczniejsze podziękować chce najśliczniej dziecko Mamy ukochane, wychuchane, wydmuchane. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin, Mamusiu.
 
(3)
   
(1)
Mamo, tak bardzo Cię kocham, dziekuję Ci za Twój usmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia, a najbardziej dziekuję Ci za to, że jesteś.
 
(4)
   
(1)
W dniu urodzin, Mamo moja, niech się śmieje buzia Twoja. Niech Ci znikną troski, złości, żyj mi w zdrowiu i w miłości. Do nóg Twoich teraz padam i życzenia Tobie składam. Żyj mi, Mamo moja miła, byś szczęśliwa w życiu była, byś nie zaznała żadnej goryczy - tego Ci Twoja córeczka życzy.
 
(5)
   
(0)
Mamo, tak bardzo Cię kocham, dziękuję Ci za Twój uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia, a najbardziej dziękuję Ci za to, że jesteś. Wszystko najlepszego z okazji urodzin.
 
(3)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 7 =    
~ zuzia
2017-11-18 14:09:37
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
dziś są twoje urodziny mamo trudno myśli ubra w słowa co serce chowa. powiem krótko żyj 100 lat
~ Lila
2017-09-27 18:39:45
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Mano Kocham vie najmocniej,
~ Jajkowielkanocne
2017-04-10 13:41:05
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Wszystkiego najlepszego i dobrego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.