Życzenia urodzinowe dla męża

Mężu mój najdroższy - z okazji urodzin, życzę Ci uśmiechu na twarzy, żeby nie zakryły go ciężkie chmury smutku, dużo zdrówka, pewności, że zawsze ktoś o Tobie myśli, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno i takich na całe życie oraz siły w przekazywaniu miłości.
 
(130)
   
(44)
W dniu Twych urodzin, mój kochany, życzę Ci pięknych chwil, pewności i wiary, lekkich wieczorów i upojnych nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!
 
(91)
   
(56)
Mężu, przyjmij te życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia, wszystkich marzeń spełnienia! Tortu wielkiego, prezentu drogiego, auta bez kredytu, jedzenia bez limitu, meczu wygranego, pucharu zdobytego, wymarzonej pracy, wysokiej płacy, ciuchów wygodnych, podatków drobnych, psa z rodowodem, domu z ogrodem, samych słodkości i dużo radości.
 
(42)
   
(32)
Najdroższy Mężu! Dużo uśmiechu i radości, niech w portfelu pieniądz gości, a serce niech z radości drży, że taką fajną żonę masz Ty. Sto lat!
 
(114)
   
(31)
Żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Życzenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin składa kochana Żonka.
 
(73)
   
(33)
Kochany Mężu, z okazji urodzin życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko w swoje ręce i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć.
 
(24)
   
(14)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 1 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.