Życzenia urodzinowe dla syna

Dziś już trochę kończysz lat, lecz przed Tobą cały świat! Nie żałuj tego, co minęło, ciesz z tego, co w życiu się osiągnęło! Zawsze dąż do wytyczonego celu, mimo iż zazdrości Ci wielu! Otaczaj się przyjaciółmi swymi, raduj momentami tymi, które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają! Serce Twe niech zawsze tak dobre będzie, a życzliwych ludzi znajdziesz wszędzie! Pamiętaj też, iż kocham Cię nad życie, całuję i ściskam Cię sowicie.
 
(54)
   
(26)
W Dniu Twoich urodzin życzę Ci śmiechu w domu i szósteczek w szkole, i lodów w niedzielę, i przyjaciół najlepszych na świecie - ze mną czele, i spełnienia wszystkich Twych marzeń, moje najdroższe Dziecię!
 
(12)
   
(12)
Dla odważnego pirata, dzisiejszego jubilata, mamy życzenia urodzinowe godne pirata i wyjątkowe. Ile w morzu kropli pływa, ile skarbów się ukrywa, ile soli w morzu jest, tyle życzeń, jeśli chcesz. Wiatru w żagle i pogody, i niech dzieją się przygody!
 
(3)
   
(7)
Synku, z okazji urodzin życzę Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, i drzew, na które dobrze się wspinać...
 
(5)
   
(0)
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek, no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!
 
(6)
   
(3)
Drogi Synku - żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Sto lat!
 
(26)
   
(11)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 9 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.