Życzenia urodzinowe dla szwagierki

Droga Szwagierko, z okazji urodzin życzę Ci marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Sto lat!
 
(46)
   
(17)
Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w dniu urodzin Tobie, Szwagierko, życzę.
 
(16)
   
(6)
Droga Szwagierko - wśród różnych życia kolei nie zaznaj nigdy złowrogiej burzy, płyń wciąż pod żaglem nadziei, która otuchę daje w podróży. Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem - to są serdeczne życzenia moje.
 
(5)
   
(3)
W dniu Twoich urodzin, droga Szwagierko, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(17)
   
(8)
Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie – moc uścisków masz ode mnie! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla ulubionej Szwagierki.
 
(22)
   
(10)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    7 + 4 =    
~ dhdhdh
2017-09-08 15:23:22
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Hshshs
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.