Życzenia urodzinowe dla szwagra

Drogi Szwagrze, kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Ci z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko, co piękne i wymarzone w dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.
 
(156)
   
(57)
Życzenia dla Ciebie, Szwagierku: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj, lecz przede wszystkim - pokaż im wszystkim! Urodzinowe Sto Lat!
 
(92)
   
(37)
Dziś są Twoje urodziny, życzę Ci wesołej miny. Super szybki miej samochód i rosnący stale dochód, żonkę piękną, piwo w dzbanku i bezdenne konto w banku! Sto lat dla Szwagra!
 
(114)
   
(53)
Szykuj torty, zastaw stoły, bo dziś nastał czas wesoły. Odkręć muzę na full gaz, taki dzień jest tylko raz! Sto lat dla Szwagra!
 
(17)
   
(3)
Byś miał życie nudne, słabe, za kochankę starą babę, złych przyjaciół, podłe mienie, brzuch pustawy i kieszenie, a kłopotów – nikt nie zliczy. Tego właśnie Ci... nie życzę! ;)
 
(18)
   
(9)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 4 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.