Życzenia urodzinowe dla taty

Dziś jest święto Twoje, Tato, chcę Ci powinszować za to. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w Twym sercu radość gości! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 
(0)
   
(0)
Tatusiu - w dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze, samych pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był najwspanialszym dniem w życiu i żeby zawsze otaczali Cię dobrzy ludzie. Kocham Cię.
 
(0)
   
(0)
Drogi Tato - uśmiechnij się, przecież dzisiaj jest Twój dzień! Dlatego przesyłam całusa mocnego, życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego. Sto lat z okazji urodzin!
 
(0)
   
(0)
Z okazji urodzin życzę Ci, Tato, aby udało Ci się wszystko, co sobie zaplanowałeś. Żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(1)
   
(1)
Tato, z okazji Twoich urodzin, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem: zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.
 
(1)
   
(0)
Płynie Wisła, płynie, w wodzie rybki kryje, a kochany Tata niech nam żyje! Z okazji Twoich urodzin - zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego, o czym tylko marzysz.
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.