Życzenia urodzinowe dla taty od córki

Kochany Tato, życzenia już Ci na pewno składali, twarz Twoja była uśmiechnięta, ale jest jeszcze Twoja córka, która o Tobie zawsze pamięta. Ona właśnie Tobie życzy wiele szczęścia i słodyczy, mnóstwo wspomnień, miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń! Sto lat z okazji urodzin!
 
(12)
   
(3)
Dzień radosny, dzień jedyny - dziś są Twoje urodziny. Pragnę złożyć Ci życzenia: dużo szczęścia, powodzenia. Gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów! Wszystkiego najlepszego od Córeczki dla Taty.
 
(6)
   
(3)
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek, no i slonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymiżzyczeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz o jeden roczek więcej! Sto lat, Tatusiu!
 
(4)
   
(6)
Dziś jest święto Twoje, Tato, chcę Ci powinszować za to. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w Twym sercu radość gości! Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin życzy Córeczka.
 
(3)
   
(2)
Tato - z okazji urodzin życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych urodzin (za rok przedłużę swoje życzenia), wielu nowych przyjaciół albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyś był zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy.
 
(3)
   
(2)
Dzień urodzin się już zbliża, więc życzenia Tobie ślę. Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz, o czym śnisz. Dużo szczęścia i radości, sto lat życia, mało złości. Dni spokojnych, pełnych wygód, dużo słońca, wielu przygód - życzy Córka.
 
(4)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 4 =    
~ aniela
2017-04-07 22:46:24
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
ładne
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.