Życzenia urodzinowe dla taty od syna

Tato - żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat. Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg. Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij. Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe. Najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin składa Syn.
 
(6)
   
(4)
Tato, trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat, wyrzec to, co serce chowa. Powiem krótko: żyj 100 lat! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 
(1)
   
(1)
Dziś Twojego święta pora - już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować! Sto lat Tato!
 
(2)
   
(1)
Z okazji urodzin miłości bez liku, nowego krawaciku, dużo szczęścia i radości, z nas pociechy, a nie złości. Sto lat Tato!
 
(0)
   
(3)
Tato, życzę Ci pogody ducha, optymizmu, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żebyś to wszystko wytrzymał.
 
(2)
   
(2)
W dniu urodzin dla Taty: dużo zdrowia i radości, sto lat życia i stu gości, wór pieniędzy (może więcej), jak zamarzysz, to tak będzie.
 
(0)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 6 =    
~ anonim
2018-05-14 15:20:10
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
lol
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.