Życzenia urodzinowe dla teścia

Z okazji urodzin życzę Ci, drogi Teściu, aby udało Ci się wszystko, co sobie zaplanowałeś. Żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień. Zdrowia, szczęścia, niewyczerpanych pokładów wiary i spełnienia marzeń.
 
(32)
   
(19)
Dużo zdrówka, szczęścia i radości, każdego dnia pełnego miłości. Wielkiego świata poznania i w lotto milionów wygrania. Sto lat dla Teścia!
 
(36)
   
(20)
W dniu Twoich urodzin życzę Ci z całego serca, drogi Teściu, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi i niech otacza Cię radość, a omija smutek.
 
(17)
   
(9)
Drogi Teściu, w dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze, samych pogodnych dni pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był najwspanialszym dniem w Twoim życiu i żeby zawsze otaczali Cię dobrzy ludzie.
 
(18)
   
(8)
Drogi Teściu, w dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości.
 
(26)
   
(9)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 9 =    
~ elo
2016-04-14 19:23:10
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(2)
Wszystkiego Najlepszego z okazji Twoich urodzin!!!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.