Życzenia urodzinowe dla żony

Ile godzin bije czas, ile liści sypie las, tyle szczęścia i słodyczy w dniu Urodzin Tobie życzy - kochający Mąż.
 
(41)
   
(25)
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, w każdej chwili moc radości. Niech Ci pachną kwiaty, drzewa i niech wszystko „sto lat” śpiewa! Sto lat od Męża.
 
(59)
   
(33)
Takie to szczere, proste życzenia Ci ofiaruję w dniu Twego urodzenia: wiele uśmiechów, a mało złości, długich lat życia w szczęśliwości, dobrego zdrowia i pomyślności, jak najmniej smutków, dużo radości, Dużo przygód, morza wrażeń, moc słodyczy, nic goryczy Tego Tobie Mąż Twój życzy!
 
(189)
   
(45)
Najdroższa Żono! Dużo uśmiechu i radości, niech w portfelu pieniądz gości, a serce niech z radości drży, że takiego fajnego męża masz Ty.
 
(54)
   
(8)
Droga Żono, trudno myśli ubrać w słowa, oddać piórem życzeń kwiat, wyrzec to, co serce chowa... Powiem krótko: żyj 100 lat!
 
(21)
   
(13)
W dniu Twych urodzin, moja Kochana, życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i upojnych nocy - niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!
 
(32)
   
(13)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    8 + 1 =    
~ Przemek
2017-09-27 12:12:36
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(2)
Najdroższa Żono! Dużo uśmiechu i radości, niech w nocy miłość gości, a serce niech z radości drży, że takiego fajnego męża masz Ty.
~ janek
2017-08-13 06:15:37
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(4)
żonko w te urodziny lodzika zrobimy ;)
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.