Życzenia urodzinowe na 30

Z okazji trzydziestych urodzin życzę Ci: szczęścia, by każdy dzień przynosił radość; radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy; uśmiechu, by przeganiał zmartwienia; beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu; pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia; spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...
 
(0)
   
(0)
Z okazji 30-lecia Twego urodzenia z serca płyną te życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, uśmiech stale miej na twarzy, niech się spełni, o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda wieczna tak jak Twa uroda.
 
(1)
   
(0)
Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię miłują wszyscy rodacy. Sto lat z okazji 30. urodzin!
 
(0)
   
(1)
W dniu 30-stych urodzin życzę Ci pogody ducha, optymizmu, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, własnego gniazdka, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.
 
(1)
   
(0)
Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają. Żyj zawsze czynem – nigdy marzeniem i niech Cię ludzie kochają. Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin!
 
(0)
   
(0)
30 urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego: nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu - ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości. Szczęście w swe ręce łap każdego dnia - życzę Ci tego właśnie ja.
 
(1)
   
(1)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 6 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.