Życzenia urodzinowe na 35

Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają. Żyj zawsze czynem – nigdy marzeniem i niech Cię ludzie kochają. Wszystkiego najlepszego z okazji 35. urodzin!
 
(0)
   
(2)
Dzień radosny, dzień jedyny - dziś Twoje 35. urodziny. Z serca składam Ci życzenia: dużo szczęścia, powodzenia, gości miłych, kosza kwiatów moc toastów i wiwatów.
 
(9)
   
(3)
Miłości w każdej sekundzie, spokoju w każdej minucie, szczerości w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie. Sto lat z okazji 35-tych urodzin.
 
(3)
   
(3)
Długo czekałem owej godziny, aż wreszcie nadeszły Twoje 35 urodziny. Chcę więc przed Tobą serce otworzyć i najlepsze życzenia Ci złożyć: żyj długo w szczęściu i radości, nigdy nie zaznaj przykrości. Wszystkiego najlepszego!
 
(2)
   
(0)
Życie jest krótkie jak sen majowy i pędzi wciąż naprzód jak strzała. Dla nas jest ono tylko jedną chwilą – nie pozwól, by się ta chwila zmarnowała. Moc życzeń z okazji 35 urodzin.
 
(3)
   
(1)
Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności z okazji Twoich 35. urodzin.
 
(5)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    1 + 8 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.