Życzenia urodzinowe na 40 dla cioci

Droga Ciociu, wśród różnych życia kolei nie zaznaj nigdy złowrogiej burzy, płyń wciąż pod żaglem nadziei, która otuchę daje w podróży. Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem - to są serdeczne życzenia moje. Wszystkiego najlepszego z okazji 40 urodzin.
 
(0)
   
(0)
Dzisiaj kończysz lat czterdzieści, niechaj Twój życiorys mieści: pęki kwiatów, czar miłości, mnóstwo szczęścia, wytrwałości, niech Ci fart z fortuną sprzyja pech, nieszczęście zaś omija. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla kochanej Cioci.
 
(0)
   
(0)
Cudownie mieć taką Ciocię jak Ty. Dziś, w dniu Twoich 40. urodzin, pragnę skierować w Twoją stronę wiele miłości i ciepłych życzeń. Niech ten szczególny dzień będzie wypełniony radością po brzegi. Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły, a kochający ludzie nigdy Cię nie opuszczali!
 
(0)
   
(0)
Ciociu - wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione, niech będzie w Twoim życiu spełnione! Sto lat z okazji 40. urodzin!
 
(0)
   
(0)
Droga Ciociu, z okazji 40-tych urodzin życzę Ci: marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(0)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    5 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.