Życzenia urodzinowe na 45

Wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione, niech będzie w Twoim życiu spełnione! Sto lat z okazji 45. urodzin.
 
(36)
   
(18)
Miłości w każdej sekundzie, spokoju w każdej minucie, szczerości w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie. Wszystiego, co najlepsze z okazji 45. urodzin.
 
(13)
   
(21)
Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko, co piękne i wymarzone w dniu Twych 45. urodzin niech będzie spełnione.
 
(12)
   
(7)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz wszystkich ludzi szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 45. urodzin!
 
(27)
   
(12)
W dniu 45. urodzin przyjmij, proszę, szczerych życzeń pełne kosze: w dobrym banku – sum bajecznych, dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody – wciąż w rozkwicie, niech w miłości płynie życie!
 
(10)
   
(4)
Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe! Serdeczne życzenia na 45. urodziny.
 
(9)
   
(6)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 7 =    
~ Anna
2018-01-13 14:29:28
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Szczęścia i Pomyślności
~ zupa 135
2017-06-09 13:39:08
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
wszystkiego najlepszego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.