Życzenia urodzinowe na 45

Wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Wszystko, co piękne i upragnione, niech będzie w Twoim życiu spełnione! Sto lat z okazji 45. urodzin.
 
(56)
   
(22)
Miłości w każdej sekundzie, spokoju w każdej minucie, szczerości w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie. Wszystiego, co najlepsze z okazji 45. urodzin.
 
(20)
   
(24)
Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko, co piękne i wymarzone w dniu Twych 45. urodzin niech będzie spełnione.
 
(16)
   
(9)
Z dumą przyznaj się do wieku, bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, darz wszystkich ludzi szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, stawiaj czoła górom wysokim. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 45. urodzin!
 
(45)
   
(17)
W dniu 45. urodzin przyjmij, proszę, szczerych życzeń pełne kosze: w dobrym banku – sum bajecznych, dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody – wciąż w rozkwicie, niech w miłości płynie życie!
 
(19)
   
(6)
Żyj, nie licząc wcale lat, Wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg Niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij I rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, Ogrzewając życie Twe! Serdeczne życzenia na 45. urodziny.
 
(14)
   
(7)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 2 =    
~ Anna
2018-01-13 14:29:28
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
Szczęścia i Pomyślności
~ zupa 135
2017-06-09 13:39:08
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
wszystkiego najlepszego
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.