Życzenia urodzinowe na 60 dla cioci

Ciociu, z okazji 60-tych urodzin bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
 
(13)
   
(3)
Przyjmij, Ciociu ukochana, serdeczne życzenia: niech dla Ciebie los szczęśliwy nigdy się nie zmienia, lecz niech zawsze lśni bez końca jak wiosenny promyk słońca. Wszystkiego najlepszego z okazji 60. urodzin!
 
(5)
   
(2)
Cioteczko kochana, od samego rana już myśli swe przędę, jak winszować będę. Pomyślałem sobie: „Ach, już wiem, co zrobię”! Cioteczko, aniele, Ciocia mi daruje, nie powiem Ci wiele, - rączki ucałuję. Wszystkiego dobrego z okazji 60. urodzin!
 
(4)
   
(3)
Kochana Ciociu, żyj, nie licząc wcale lat, wciąż z rozkoszą patrz na świat! Siłę ducha, myśli, nóg niech jak dotąd daje Bóg! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i rozkosznie zawsze śnij! Niechaj młodość w duszy wre, ogrzewając życie Twe! Sto lat z okazji 60. urodzin!
 
(5)
   
(2)
W uroczystym dniu Twoich 60 urodzin, Ciociu, przesyłam szczere i serdeczne życzenia długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.
 
(8)
   
(6)
Droga Ciociu, z okazji 60-tych urodzin życzę Ci: marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć.
 
(6)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    2 + 8 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.