Życzenia urodzinowe na 60 śmieszne

Nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj, lecz przede wszystkim pokaż im wszystkim! Z okazji 60-tych urodzin - wszystkiego najlepszego!
 
(0)
   
(0)
Na Twoje 60-te urodziny dużo zdrowia Ci życzymy – niech Twój wiek Cię nie przerasta, niech nadzieja ciągle wzrasta. Choć 6 dyszek masz na karku, chwytaj rower – jedź do parku!
 
(1)
   
(0)
Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię miłują wszyscy rodacy. Sto lat z okazji 60. urodzin!
 
(0)
   
(0)
Dziś Twojego święta pora, już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować! Wszystkiego najlepszego z okazji 60-tych urodzin!
 
(0)
   
(0)
Pamiętaj, mój drogi, że jesteś jak wino – im starsze, tym lepsze, tym bardziej rozpalasz, tym bardziej spojrzeniem wszystkich powalasz. W Twe 60-te urodziny życzę Tobie wielu wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.
 
(0)
   
(0)
Sześć dych masz już na karku, zaraz wódę wyjmę z barku. Wnet się wszyscy uśmiejemy, Twoje zdrowie wypijemy. Sto lat!
 
(2)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    6 + 2 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.