Życzenia urodzinowe na 65

Dużo zdrówka, szczęścia i radości, każdego dnia pełnego miłości, wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania – tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe 65. urodziny obchodzimy!
 
(62)
   
(23)
To nie Grecja, to nie Chiny, to 65-ste urodziny! Zawsze zdrowy, z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku, niepsujący się samochód i rosnący stale dochód.
 
(59)
   
(29)
Na Twoje pięćdziesiąte piąte urodziny chcę Ci złożyć serdeczne życzenia: byś lat setnych mogła dożyć, nie wiedząc, co to zmartwienia.
 
(14)
   
(12)
W dniu 65-stych urodzin życzę Ci pogody ducha, optymizmu, miłości, pomyślności wszelkiej, wymarzonego samochodu, stu milionów kolorowych papierków, które ludzie nazywają pieniędzmi i dużo zdrowia, żeby to wszystko wytrzymać.
 
(13)
   
(18)
Jubilacie nasz wspaniały, przyjmij od nas małe dary, przyjmij również te życzenia: zdrowia, szczęścia, pomarańczy, panny, co dla ciebie tańczy. Na 65. urodziny właśnie tego Ci życzymy.
 
(13)
   
(10)
Z okazji 65-tych urodzin życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!
 
(14)
   
(13)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    10 + 1 =    
~ Teresa
2016-10-10 12:33:17
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(3)
Każdego roku o tej samej porze, każde Ci życzy co tylko może, Ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci dużo szczęścia,zdrowia,miłości by Twoje marzenia się spełniły i to co pragniesz by Twoim było.
~ Miro
2016-03-09 17:31:54
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(1)
Jubilacie nasz wspaniały, przyjmij od nas małe dary, przyjmij również te życzenia: zdrowia, szczęścia, pomarańczy, panny, co dla ciebie tańczy. Na 60. urodziny właśnie tego Ci życzymy.
Mirek i Basia Górski
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.