Życzenia walentynkowe dla mamy

Mamusiu, dziś Dzień Świętego Walentego, wiedz, że Cię kocham i nigdy nie przestanę. Życzę Ci, abyś zawsze o tym pamiętała!
 
(2)
   
(0)
Najlepszej Mamusiu, dziś - 14 lutego - w Walentynki roku 20... życzę szczęścia i ciągłej miłości, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
 
(4)
   
(1)
Szczęścia i pomyślności, zadowolenia i radości, aby kochał Cię Tata przez długie lata. Wesołych Walentynek, Mamo!
 
(6)
   
(3)
Życzę Ci, Mamusiu, aby osoby bliskie Twojemu sercu zapewniały Cię o swojej miłości nie tylko z okazji Walentynek. Bądź szczęśliwa i kochana!
 
(2)
   
(0)
Mamusiu, z okazji Walentynek, życzymy Ci, byś cieszyła się miłością Taty i naszą i abyś zawsze czuła się doceniana, kochana i potrzebna.
 
(2)
   
(0)
Mamo, 14 lutego to taki dzień, że wszyscy sobie miłość wyznają, to, że Cię kocham na pewno wiesz, ale nie zaszkodzi powtórzyć raz jeszcze! Życzę Ci, abyś się spełniała - w małżeństwie, w rodzinie i w pracy.
 
(12)
   
(2)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    3 + 3 =    
~ kuftfukfukkf
2018-02-14 17:51:05
oceń komentarz: 
 
(1)
   
(0)
Mamusiu,dzisiaj jest 20... 14 lutego czyli dzień walentynek. Z tej okazji życzę ci dużo miłości,szczęścia i spokoju. Jesteś najlepszą mamą na świecie!!!
~ Karol
2018-02-13 19:52:20
oceń komentarz: 
 
(2)
   
(0)
Dziś mamusiu ukochana życze zdrowka i wszelkiej pomyslnosci abys zawsze byla usmiechnieta
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.