Życzenia walentynkowe dla żony

Gdy Cię jeszcze nie poznałem, Obcy był mi szczęścia smak. Że można kochać - wiedziałem. Lecz nie wiedziałem, że aż tak. Dlatego chcę iść Twoim życiem, Chcę iść Twoja drogą. Chcę zachować Cię dla siebie, I być zawsze tylko z Tobą!
 
(1)
   
(0)
Chce żeby Twoje oczy w moje patrzyły, żeby Twoje usta z mymi się złączyły, żeby moje serce tylko dla Ciebie biło i chcę żeby nas na świecie tylko dwoje było! Najlepsze życzenia Walentynkowe dla najwspanialszej Żony!
 
(4)
   
(3)
Kochanie, czy wiesz, że św. Walenty jest patronem zakochanych i ludzi chorych umysłowo? Wszystko się zgadza - jestem zakochany w Tobie od lat, a kocham Cię jak wariat! Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek!
 
(0)
   
(0)
Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię! Kochanej Żonie z okazji Walentynek - ...
 
(6)
   
(2)
Raz są w roku Walentynki, więc dla mojej dziewczynki moc życzeń przesyła wciąż Zakochany wiecznie - mąż.
 
(0)
   
(0)
Moja Miłości, w dniu Św. Walentego chcę Ci życzyć, abyś nasze uczucie nigdy nie zgasło, żeby z biegiem lat umacniało się, a małżeństwo było zawsze tak zgodne jak teraz. Kocham Cię, Żono!
 
(2)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    9 + 10 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.