Życzenia wielkanocne dla nauczycieli

Radosnych świąt wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w ludzi - zwłaszcza w nas, swoich uczniów - umiejętności dostrzegania piękna tego świata. Niech Wielkanoc będzie czasem wytchnienia od codziennej pracy.
 
(1)
   
(1)
Z okazji świąt wielkanocnych życzę Panu Profesorowi, aby blask prawdy o zmartwychwstaniu rozświetlał wszelkie mroki codzienności, a wiara w nowe życie napełniała radością i pokojem!
 
(1)
   
(0)
Życzymy naszej kochanej Pani świąt pełnych nadziei i spokoju oraz radosnych spotkań przy wielkanocnym stole. Smacznego jajka i mokrego Śmigusa Dyngusa.
 
(6)
   
(2)
Pragniemy złożyć Pani życzenia zdrowych i pogodnych świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie.
 
(3)
   
(1)
Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych składamy naszym Nauczycielom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów edukacyjnych.
 
(1)
   
(0)
Drodzy Nauczyciele, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc spokój, radość i energię. Życzymy przede wszystkim odpoczynku od codziennej pracy - aby móc zebrać siły na kolejne dni.
 
(1)
   
(0)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne życzenia wpisz je poniżej

    4 + 3 =    
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.