Aforyzmy po angielsku - złote myśli, sentencje

I'm not afraid to die. I just don't want to be there when it happens [To nie tak, że boję się umrzeć. Po prostu nie chciałbym być w pobliżu, kiedy to się stanie] (W. Allen)
 
(1)
   
(0)
I disapprove of what you say but I will defend to the death your right to say it [Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć] (Voltaire)
 
(2)
   
(1)
It is so easy to convert others. It is so difficult to convert oneself [Tak latwo jest nawracac innych. Tak trudno jest nawrócic samego siebie] (O. Wilde)
 
(1)
   
(0)
We li­ve, as we dream – alo­ne [Żyjemy jak śnimy - samotnie] (J. Conrad)
 
(2)
   
(3)
A man can be des­troyed, but not de­feated (Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać] (E. Hemingway)
 
(1)
   
(1)
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med [Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś] (A. de Saint-Exupéry)
 
(3)
   
(1)
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new [Ktoś kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy nie spróbował niczego nowego] (A. Einstein)
 
(3)
   
(1)
Keep your frien­ds clo­se, but keep your ene­mies clo­ser [Miej swoich przyjaciół blisko, ale jeszcze bliżej miej swoich wrogów] (M. Puzo)
 
(2)
   
(0)
Co­war­ds die ma­ny ti­mes be­fore their deaths [Tchórz umierają wielokrotnie, zanim umrą] (W. Shakespeare)
 
(2)
   
(1)
Blessed is he who expects nothing, for he shall never be disappointed [Szczęśliwy, który niczego nie oczekuje, ponieważ nigdy nie spotka go zawód] (A. Pope)
 
(1)
   
(0)
The pri­ce of great­ness is res­ponsi­bili­ty [Ceną wielkości jest odpowiedzialność] (W. Churchill)
 
(1)
   
(0)
As long as I ha­ve a want, I ha­ve a reason for li­ving. Sa­tis­faction is death [Zwycza­je twe­go ple­mienia nie są pra­wami natury] (G.B. Shaw)
 
(0)
   
(1)
« poprzednianastępna »

Jeżeli znasz jakieś inne aforyzmy wpisz je poniżej

    8 + 9 =    
~ Roman
2019-01-11 21:11:34
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Dziesięć razy łatwiej się rozsypać niż pozbierać .
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.