Kategorie

Przyśpiewki Wisły Kraków

W naszym mieście na Reymonta, gdzie najlepsza wiara jest, ukochana jest drużyna, co się Wisła Kraków zwie. Alleluja, Alleluja, Alleluja, nasz TS. Alleluja, Alleluja, każdy dziś wie, co to jest. Dziś w Krakowie radość wielka, bo Wisełka nasza gra. Jak tak dalej dobrze pójdzie, to na wiosnę mistrza ma. Alleluja...
 
(24)
   
(3)
Biała Gwiazda na niebie się mieni, tak powstaje Wisły znak. Jej kibice są niezwyciężeni, boi się nas cały świat. Boją się nas kibice angielscy, voją się nas fani holenderscy. Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko, tyś najlepsza w świecie jest.
 
(22)
   
(4)
Gdzieś w starym mieście jak świat drużyna krakowska gra. My wierni drużynie swej zaśpiewajmy tę pieśń: piłka okrągła, a brameczki dwie, dziś wygra Wisła - każdy o tym wie. Niepokonana Wisła ukochana, niepokonany nasz krakowski klub. A my kibice mamy jeden tekst: Wisła Kraków - potęgą jest.
 
(11)
   
(3)
Po burzy słońce wychodzi zza chmur i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię - Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
 
(18)
   
(3)
Ojczyzna - Polska, Miasto - Kraków. Niech żyją nam tysiące lat. Wraz z nimi, w blasku Białej Gwiazdy - Kochana nasza Wisełka. My chłopcy z Reymonta, zna nas cała Polska. Za Wisłę, za nasz TS pójdziemy aż po życia kres. Boi się nas Legia Warszawa, boi się nas Chorzowski Ruch, bo nasza Wisła to jest sława, za nią pójdziemy w każdy bój.
 
(13)
   
(2)
Wisło ty ma, Wisło ty ma, pokaż światu, jak się w piłkę gra, niech Cię cała Polska zna. Wygraj ten mecz, wygraj ten mecz, wtedy znów trzy punkty będziesz mieć, my będziemy cieszyć się.
 
(16)
   
(3)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne przyśpiewki wpisz je poniżej

    4 + 6 =    
~ Imię lu nick
2018-08-21 21:31:21
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(1)
WISŁA! (klask,klask ,klask) KRAKÓW! (klask,klask,klask)
~ WIERNY KIBIC
2018-08-21 21:29:18
oceń komentarz: 
 
(3)
   
(3)
BIAŁA GWIAZDA! JAZDA, JAZDA, JAZDA!!!
~ Paweł Florek Brzozówka ( Gmina Kadzidło)
2017-07-26 10:54:33
oceń komentarz: 
 
(4)
   
(0)
Wisła Kraków piękny stadion ma na nim jestem ja i śpiewam tak: <br/>Do boju Wisło, do boju Wisło gola strzelić czas by kolejny raz radość sprawić nam <br/>Bo my wierzymy że miatrzostwo zdobędziesz ty
~ Paweł
2017-07-26 10:18:33
oceń komentarz: 
 
(5)
   
(5)
Wisła Kraków wygra każdy mecz my kibice o tym wiemy i dla tego je kibicujemu
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.