Kategorie - dowcipy

Dowcipy WszystkieDowcipy dla dzieciDowcipy na AndrzejkiDowcipy na Boże NarodzenieDowcipy na Dzień Babci i DziadkaDowcipy na Dzień ChłopakaDowcipy na Dzień DzieckaDowcipy na Dzień KobietDowcipy na Dzień MatkiDowcipy na Dzień NauczycielaDowcipy na Dzień OjcaDowcipy na osiemnastkęDowcipy na Pierwszy Dzień WiosnyDowcipy na Prima AprilisDowcipy na rocznicę ślubuDowcipy na Tłusty CzwartekDowcipy na urodzinyDowcipy na WalentynkiDowcipy na WielkanocDowcipy o alkoholuDowcipy o AnglikachDowcipy o aniołachDowcipy o artystachDowcipy o babciDowcipy o babieDowcipy o bacyDowcipy o bajkachDowcipy o biznesmenachDowcipy o blondynkachDowcipy o bogaczachDowcipy o brunetkachDowcipy o budowlańcachDowcipy o ChińczykachDowcipy o chłopcachDowcipy o Chucku NorrisieDowcipy o córkachDowcipy o diableDowcipy o dziadkuDowcipy o dzieciachDowcipy o dziennikarzachDowcipy o dziewczynkachDowcipy o facetachDowcipy o FrancuzachDowcipy o fryzjerachDowcipy o gotowaniuDowcipy o góralachDowcipy o hrabimDowcipy o informatykachDowcipy o internecieDowcipy o inżynierach Dowcipy o JasiuDowcipy o Jasiu i MałgosiDowcipy o jedzeniuDowcipy o kelnerachDowcipy o kibicachDowcipy o kierowcachDowcipy o kobietachDowcipy o kochankachDowcipy o KowalskimDowcipy o Kubusiu PuchatkuDowcipy o lekarzachDowcipy o lisieDowcipy o łysychDowcipy o MałyszuDowcipy o małżeństwieDowcipy o mamieDowcipy o mandatachDowcipy o Mądrali i IksińskimDowcipy o mężachDowcipy o miłościDowcipy o myśliwychDowcipy o nauczycielachDowcipy o NiemcachDowcipy o NowakuDowcipy o ośleDowcipy o pesymistachDowcipy o pieniądzachDowcipy o pijakachDowcipy o poczcieDowcipy o pogodzieDowcipy o PolakachDowcipy o Polaku, Rusku i NiemcuDowcipy o policjantachDowcipy o politykachDowcipy o pracownikachDowcipy o prawnikachDowcipy o PRLDowcipy o profesorachDowcipy o ProsiaczkuDowcipy o psachDowcipy o psychologachDowcipy o randceDowcipy o restauracjiDowcipy o rodzicachDowcipy o rolnikachDowcipy o rudychDowcipy o RuskichDowcipy o samochodachDowcipy o sąsiadachDowcipy o sędziachDowcipy o snachDowcipy o SosnowcuDowcipy o sportowcachDowcipy o strażakachDowcipy o studentachDowcipy o synachDowcipy o szefieDowcipy o szkoleDowcipy o SzkotachDowcipy o ŚlązakachDowcipy o ślubie i weseluDowcipy o śmierciDowcipy o Świętym MikołajuDowcipy o świętym PiotrzeDowcipy o tacieDowcipy o teściowejDowcipy o turystachDowcipy o uczniachDowcipy o urzędnikachDowcipy o wariatachDowcipy o WąchockuDowcipy o wężuDowcipy o więźniachDowcipy o wilkuDowcipy o wojskuDowcipy o wyglądzieDowcipy o zajączkuDowcipy o zięciuDowcipy o złodziejachDowcipy o złotej rybceDowcipy o zwierzętachDowcipy o żołnierzachDowcipy o żonachDowcipy o życiu
Kategorie

Dowcipy i kawały o inżynierach

Inżynier umarł i poszedł do piekła. Szybko zaczął mu przeszkadzać niski poziom życia w piekle i zaczął projektować oraz budować usprawnienia. Po jakimś czasie mieli klimatyzację, spłukiwane toalety i ruchome schody, a inżynier stał się bardzo popularnym facetem. Pewnego dnia Bóg dzwoni do Szatana i pyta drwiąco: - No i jak tam u was na dole? - Świetnie, mamy klimę, spłukiwane kibelki, ruchome schody i nikt nie wie, z czym inżynier jeszcze wyskoczy. - odparł Szatan. - Co?!? Macie inżyniera?!? To pomyłka, nigdy nie powinien trafić na dół, wyślijcie go do nas. - Zapomnij. Podoba mi się inżynier w załodze. Zatrzymuję go. - Wysyłaj go na górę albo Cię pozwę! Szatan zaśmiał się szyderczo: - Taa, jasne. A skąd Ty weźmiesz prawników?
 
(2)
   
(2)
Ksiądz, lekarz oraz inżynier czekają aż inna grupa zakończy grę w golfa. - Inżynier zapytał: "Co z tymi facetami?! Czemu musimy na nich tyle czekać?!" - Lekarz dodał: "Nie wiem co z nimi, ale nigdy nie widziałem tak nieudolnej gry w golfa!" - Ksiądz poprosił o wyjaśnienie opiekuna kortu i zapytał: Co się dzieje z tymi ludźmi przen nami? Grają dość nieudolnie, nieprawdaż? - Opiekun na to: "To grupa niewidomych strażaków. Stracili wzrok podczas gaszenia pożaru naszego klubu w ubiegłym roku. Pozwalamy im grać za darmo, kiedy tylko mają na to ochotę. Nastała chwila refleksji po czym ksiądz powiedział: - "To bardzo smutne, dziś wieczorem odmówię specjalną modlitwę w ich intencji" - Lekarz dodał: "Ja skontaktuję się, ze znajomym okulistą, być może uda im się jakoś pomóc?" - Inżynier po chwili dodał: "A czy oni nie mogliby grać w nocy?" :)
 
(0)
   
(0)
Dwóch studentów inżynierii przechadzało się po kampusie uczelni, gdy jeden zapytał: - skąd masz taki fajny rower? - a wiesz, spacerowałem tu wczoraj, rozmyślając o swoim życiu i nagle pojawiła się taka długonoga blondynka na tym właśnie rowerze, rzuciła nagle ten rower, zdjęła z siebie całe ubranie i powiedziała: "bierz co chcesz!" - dobry wybór! ubranie i tak by na ciebie nie pasowało...
 
(0)
   
(0)
Zwykli ludzie uważają, że jeśli coś działa poprawnie to nie trzeba tego ruszać. Inżynierowie uważają, że jeśli coś działa poprawnie to znaczy, że trzeba jeszcze nad tym popracować.
 
(2)
   
(0)
Trzy osoby dyskutują o tym kto zaprojektował ciało człowieka. Pierwsza osoba stwierdziła, że to na pewno był mechanik "wystarczy spojrzeć na te wszystkie przeguby i ramiona". Druga osoba stwierdziła, że to musiał być elektronik: "system nerwowy oparty jest na prądzie i sygnałach" Trzeci rozmówca zaproponował, że musiał to być inżynier budownictwa: "kto inny mógłby w tak zmyślny sposób poprowadzić kanalizację?"
 
(2)
   
(0)
Pewnego dnia inżynier spotkał na swojej drodze żabę, która powiedziała do niego: - jeśli mnie pocałujesz, zamienię się w piękną księżniczkę. Inżynier popatrzył na żabę, pochylił się, wziął ją do ręki i schował do kieszeni. Żaba zaczęła głośno krzyczeć: - jeśli mnie pocałujesz, zamienię się w piękną księżniczkę, zostanę z Tobą przez tydzień i zrobię z tobą wszystko co zechcesz! Inżynier uśmiechnął się i ponownie wsunął żabę do kieszeni. Na to żaba zapytała: - co się stało? dlaczego nie chcesz mnie pocałować, przecież jestem piękną księżniczką i obiecałam ci wszystko co zechcesz? - słuchaj, żabo! Jestem inżynierem! nie mam czasu na dziewczyny, ale gadająca żaba mi się bardzo podoba
 
(0)
   
(0)
« poprzednia1 2

Znasz ciekawe Dowcipy i kawały o inżynierach ? Wpisz poniżej

    4 + 3 =    

Kategorie

Wszystkie

dla dzieci

na Andrzejki

na Boże Narodzenie

na Dzień Babci i Dziadka

na Dzień Chłopaka

na Dzień Dziecka

na Dzień Kobiet

na Dzień Matki

na Dzień Nauczyciela

na Dzień Ojca

na osiemnastkę

na Pierwszy Dzień Wiosny

na Prima Aprilis

na rocznicę ślubu

na Tłusty Czwartek

na urodziny

na Walentynki

na Wielkanoc

o alkoholu

o Anglikach

o aniołach

o artystach

o babci

o babie

o bacy

o bajkach

o biznesmenach

o blondynkach

o bogaczach

o brunetkach

o budowlańcach

o Chińczykach

o chłopcach

o Chucku Norrisie

o córkach

o diable

o dziadku

o dzieciach

o dziennikarzach

o dziewczynkach

o facetach

o Francuzach

o fryzjerach

o gotowaniu

o góralach

o hrabim

o informatykach

o internecie

o inżynierach

o Jasiu

o Jasiu i Małgosi

o jedzeniu

o kelnerach

o kibicach

o kierowcach

o kobietach

o kochankach

o Kowalskim

o Kubusiu Puchatku

o lekarzach

o lisie

o łysych

o Małyszu

o małżeństwie

o mamie

o mandatach

o Mądrali i Iksińskim

o mężach

o miłości

o myśliwych

o nauczycielach

o Niemcach

o Nowaku

o ośle

o pesymistach

o pieniądzach

o pijakach

o poczcie

o pogodzie

o Polakach

o Polaku, Rusku i Niemcu

o policjantach

o politykach

o pracownikach

o prawnikach

o PRL

o profesorach

o Prosiaczku

o psach

o psychologach

o randce

o restauracji

o rodzicach

o rolnikach

o rudych

o Ruskich

o samochodach

o sąsiadach

o sędziach

o snach

o Sosnowcu

o sportowcach

o strażakach

o studentach

o synach

o szefie

o szkole

o Szkotach

o Ślązakach

o ślubie i weselu

o śmierci

o Świętym Mikołaju

o świętym Piotrze

o tacie

o teściowej

o turystach

o uczniach

o urzędnikach

o wariatach

o Wąchocku

o wężu

o więźniach

o wilku

o wojsku

o wyglądzie

o zajączku

o zięciu

o złodziejach

o złotej rybce

o zwierzętach

o żołnierzach

o żonach

o życiu

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.