Wierszyki dla Młodej Pary

Niechaj żyje Para Młoda, niech się każdy gość weseli, bo Pan Młody Młodej Pani ślubną bramkę dzisiaj strzeli. Niechaj strzela, niech się cieszy, bo to dzisiaj ślubny mecz, aż mu żonka nie odpowie: "Zejdź z boiska mężu, precz!".
 
(8)
   
(9)
Bozia niech Wam błogosławi, ród Wasz w świecie niech rozsławi, a z teściami żyjcie w zgodzie, bo wygodnie to i w modzie. Żyjąc w szczęściu i radości, powiększajcie stan ludności.
 
(8)
   
(5)
Wszystko, co tylko miłe na świecie, wszystko, co tylko pomyślność wróży, niech się Wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem w życia podróży!
 
(6)
   
(4)
Dzwony biją jak szalone, marsz weselny w uszach brzmi. Młody Mężu, przytul Żonę, niechaj cała ziemia grzmi. Młoda Żono, przytul Męża, Twej miłości barwny kwiat, nie potrzeba Wam oręża - u stóp macie cały świat!
 
(5)
   
(5)
Młodej Parze, Boże, stwórz życie z najpiękniejszych róż! Dużo szczęścia, własnej chatki i tytułu mamy, tatki. Byście mieli tyle dziatek, ile razem macie latek. Małe, grube i pyskate, niech pilnują swego tatę, by po piwie nie szedł spać i chciał z dziećmi w piłkę grać!
 
(4)
   
(5)
Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy. W życiu są radości i chwile rozpaczy. Wam jednak niech słonko całe życie świeci, miejcie radość z życia i pociechę z dzieci.
 
(3)
   
(4)
« poprzednia1 2

Jeżeli znasz jakieś inne wierszyki wpisz je poniżej

    5 + 2 =    
~ Tykus123
2018-06-12 10:29:53
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(1)
Pan młody mówi: Kocham Cię, mam nadzieję, że ty kochasz mnie. A panna młoda na to: Nie jesteś moim tatą!
~ Marco
2017-07-26 19:33:35
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(2)
żyjcie w radości doczekaliście się miłości <br/>miejcie dobre nastroje na ślub dobre sukienki kroje <br/>miejcie z dziećmi raj nie małpi gaj <br/>żyjcie wspaniale obaj
~ Lilianna
2016-03-16 18:57:09
oceń komentarz: 
 
(0)
   
(0)
Niechaj wam się powiedzie, <br/>niech wam się wiedzie! <br/>Niechaj wszystko co pragniecie, <br/>niech się spełni na tym świecie!
Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.